فروشگاه آنلاین کیف و کفش شیفر

چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

چطور باید سفارش خود را ثبت کنم؟

نحوه پرداخت مبلغ خرید


شرایط مرجوع کردن کالا

  • آیا امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد؟

    بله، دقت داشته باشید که ارجاع کالا فقط در شرایطی که کاملاً استفاده نشده باشد ممکن خواهد بود. دقت فرمایید هنگام ارسال، حتماً کالا را با جعبه مربوط به آن پست نمایید

    شما می توانید از زمان دریافت مرسوله، طی مدت 3 روز با همکاران خدمات مشتریان جهت ارجاع یا تعویض کالا تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. دقت فرمایید که کالا به هیچ عنوان نباید استفاده شده باشد. همکاران واحد کنترل کیفی ما نیز محصول عودت داده شده را بررسی کرده و در صورت تایید سلامت آن کالای جایگزین را برایتان ارسال خواهند کرد و یا هزینه شما برگشت داده خواهد شد.اما در صورتی که مشکل ایجاد شده به دلیل استفاده نادرست کاربر باشد مرسوله به شما بازگشت داده خواهد شد.

    هزینه ارجاع کالا به عهده چه کسی می باشد؟

    برای هر فاکتور خرید بالای 400،000 تومان هزینه ارسال و یک بار ارجاع به عهده شیفر می باشد. * توجه فرمایید که در صورت درخواست تعویض کالا و ارسال مجدد هزینه آن به عهده مشتری محترم است. لازم به ذکر است در صورتی که ارجاع کالا به دلیل وجود نقص فنی و یا مغایرت کالای دریافتی با کالای سفارشی باشد ، هزینه ارسال مجدد به عهده شیفر می باشد.


  • بله. زیره تمام کفش ها تا 6 ماه گارانتی دارد. در مورد رویه هم در صورتی که اشکال موجود به دلیل استفاده نادرست کاربر نباشد گارانتی تعلق خواهد گرفت. و اما در مورد کیف ها، در صورتی که اشکال موجود از خود محصول باشد شامل گارانتی خواهد بود.